O nás

Kdo jsme a proč to všechno děláme.

Kdo jsme

O nás

Provozovatelem kavárny je nezisková organizace BATERKA kafe, která přednostně zaměstnává pečující osoby (např. rodiče starající se o dítě s postižením), které jsou dlouhodobě znevýhodněné na trhu práce.

Naším cílem je vytvořit jedinečnou a dlouhodobou platformu kavárny a komunitního centra, která se stane místem setkávání nejen místních obyvatel, ale také zaměstnavatelem pečujících osob a to za udržení vysoké kvality gastronomických služeb.
Každou svojí návštěvou naši činnost podporujete a za to vám děkujeme,

Lenka a Tereza

 


Kdo zatím stojí

Náš tým

Lenka Bártová

Lenka se neobejde bez kávy se sladkou tečkou, běhá kolem dcery a se psem, ráda se setkává s lidmi a hodně mluví. (pečující)

Tereza Kahovcová

Tereza má ráda moře, odlesk slunce ve sklence bílého vína, děti (nejen svoje), veselou partu lidí a designe.

Alžběta Lukešová

Bětku potěšíte sklenkou vína z Moravy, má ráda návrat ke kořenům a tradicím (vlastní kroj), kamarády a plnou kavárnu. (pečující)

Václav Šedivý

S Václavem jsme se poznali v tréninkové kavárně na Plechárně, kam přišel jako mladý dospělý z DD v Počernicích. Miluje knížky, filozofování o životě, tvrdou muziku a mleté maso.

Richard Kutěj

Richard má vysoké cíle. Studuje vysokou školu a brigádu u nás bere jako odreagování. Zákazníci již vědí, že za jeho ,,poker face“ se ukrývá úslužnost a snaha všem vyjít vstříct.

Veronika Včeláková

Nika o sobě říká, že má běžné starosti pečující matky. Odpočívá malováním a relaxuje u hudby. Za svým pěveckým idolem je ochotná jezdit po celé republice. (pečující)

Hanka Knappová

Hanka miluje cestování a nejraději se baví o různých zvláštnostech nejen českého jazyka. Za ideální relax považuje koukání na seriály s čokoládovým dezertíkem v ruce a momentálně se těší na druhé dítě. (pečující)